MSZE ŚWIĘTE  SPRAWOWANE  W  PARAFII

 

 

 

 II NIEDZIELA

WIELKIEGO

POSTU

28.02

  7.30

+Krystyna Falger e kolejną roczn. śmierci

  9.00

   W intencji parafian

11.00

+Henryk Witowski - od kolegów i koleżanek z Elektronika

16.15

   GORZKIE ŻALE

17.00

+Wacław Rokosz w 3 roczn. śmierci

 

PONIEDZIAŁEK

01.03

  7.00

+Helena Bróż (rozpocz. Mszy św. greg.)

 

+Stanisława, Zbigniew i Andrzej Balawejder

17.00

+Henryk Witowski - od kolegów i koleżanek z Elektronika

 

           WTOREK 

02.03

  7.00

 

 

+Helena Bróż (greg.)

 

  Dziękczynno - błagalna w intencji Heleny z okazji imienin

17.00

+Henryk Witowski - od Stanisławy i Jana Reizer

  

ŚRODA

03.03

 

  7.00

 

+Helena Bróż (greg.)

 

+Antoni Kuzniar - od rodziny Głuszek

17.00

+Henryk Witowski - od Krystyny Grad z rodziną

   

 

 CZWARTEK

04.03 

  7.00

+Helena Bróż (greg.)

 

+Irena i Kazimierz

17.00

   O nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne z naszej

   parafii

 

 

  

PIĄTEK

05.03

  

 

 

  7.00

 

 

 

  7.30

+Helena Bróż (greg.)

 

+Henryk Witowski - od kolegów Grzegorza z Działu Produkcji,

   firmy "Rewa"

   DROGA KRZYŻOWA

16.15

17.00

20.00

   DROGA KRZYŻOWA

+Maria Dziedzic - od Marii i Władysława Jabłońskich

   DROGA KRZYŻOWA (z udziałem młodzieży)

  

 

SOBOTA

06.03

 

  7.00

+Helena Bróż (greg.)

 

+Henryk Witowski - od kolegów Grzegorza z Działu Produkcji,

   firmy "Rewa"

17.00

   W intencji Róży różańcowej pw. św. Jadwigi

 

                        MSZE ŚWIĘTE SPRAWOWANE POZA PARAFIĄ

 

 

 

 

II NIEDZIELA

WIELKIEGO

POSTU

28.03

 

 

  7.30

+Jan Reizer - od Agaty i Jana z rodziną

  9.00

+Dorota Kruk - od koleżanki Celiny z rodziną

+Maria Dziedzic - od wychowanków z rocznika 1994

11.00

+Stanisława Gierczak - od rodziny Pelc

+Henryk Witowski (greg.)

+Zdzisław Kowal (greg.)

+Adam Świątek (greg.)

16.15

  GORZKIE ŻALE

17.00

 +Adam Sobek - od rodziny Tucki

  

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

01.03

  7.00

+Dorota Kruk - od brata krzysztofa

  (sprawuje ks. Prałat, poza świątynią)

+Jan Reizer - od Bolesława i Janiny Sobek

17.00

+Zdzisław Kowal - od Barbary i Jacka Sobek

   (sprawuje ks. Kanonik, poza świątynią)

+Dorota Kruk - od Barbary i Wojciecha Bartman

+Maria Dziedzic - od wychowanków z rocznika 1994

+Zdzisław Kowal (greg.)

+Henryk Witowski (greg.)

+Adam Świątek (greg.)

+Adam Sobek - od Justyny i Krzysztofa Kuzniar

+Maria Braja - od koleżanek i kolegów Zasadniczej Szkoły 

   Ogrodniczej w Albigowej

 

 

 

 

 

           WTOREK

02.03

  7.00

+Dorota Kruk - od Róży Różańcowej pw. św. Urszuli

   (sprawuje ks. Parałat, poza świątynią) 

+Antoni Babiarz - od sąsiadów Uchman i Hadław

17.00

+ Zdzisław Kowal - od Stanisława i Szymona Bróż

   (sprawuje ks. Kanonik, poza świątynią)

+Dorota Kruk - od babci Jadwigi

+Maria Dziedzic - od wychowanków, rocznik 1994

+Zdzisław Kowal (greg.)

+Henryk Witowski (greg.)

+Adam Świątek (greg.)

+Adam Sobek - od Rafała i Małgorzaty Grad

+Maria Braja - od koleżanek i kolegów Zasadniczej Szkoły 

   Ogrodniczej w Albigowej

  

 

 

  

ŚRODA

03.03

 

  7.00

+Dorota Kruk - od matki chrzestnej z Wysokiej głogowskiej

   (sprawuje ks. Prałat, poza świątynią)

+Stanisława Gierczak - od sąsiadki Adeli z rodziną

+Adam Sobek - od Barbary i Roberta Mach z Rakszawy

17.00

+Dorota Kruk - od kuzyna Damiana z rodziną

+Maria Dziedzic - od wychowanków z rocznika 1994

+Zdzisław Kowal (greg.)

+Henryk Witowski (greg.)

+Adam Świątek (zakończenie greg.)

+Maria Braja - od kolegów i koleżanek Zasadniczej Szkoły

   Ogrodzniczej w Albigowej

  

 

  

 

 CZWARTEK

04.03

  

 

  7.00

+...

   (sprawuje ks. Prałat, poza świątynią)

+Jan Reizer - od Barbary i Jacka Sobek

17.00

+...

   (sprawuje ks. Kanonik, poza świątynią)

+Dorota Kruk - od kuzyna Marcina z rodziną

+Zdzisław Kowal (greg.)

+Henryk Witowski (greg.)

+Maria Braja - od Marii i Władysława Jabłońskich

+Maria Dziedzic - od rodziny Szpunar

          

 

 

 

            PIĄTEK

05.03

  7.00

+Dorota Kruk - od koleżanek ze SP z Albigowej

   (sprawuje ks. Prałat, poza świątynią)

+Stanisława Gierczak - od rodziny Nycz

+Adam Sobek - od Brbary i Andrzeja Stropek

17.00

 

 

 

 

 

+...

   (sprawuje ks. Kanonik, poza świątynią)

+Dorota Kruk - od Tadeusza Kruk z rodziną

+Zdzisław Kowal (greg.)

+Henryk Witowski (greg.)

+Maria Dziedzic - od Stanisławy Kuzniar z rodziną

+Maria Braja - od sąsiadów Kuzniar

 

 

 

 

SOBOTA

06.03

  

  7.00

+...

   (sprawuje ks. Prałat, poza świątynią)

+Antoni Babiarz - od sąsiadów Lew

+Adam Sobek - od Justyny i Roberta Babiarz 

17.00

+...

   (sprawuje ks. kanonik Antoni)

+Dorota Kruk - od Moniki i Janusza Paszczak z rodziną

+Zdzisław Kowal (greg.)

+Henryk Witowski (greg.)

+Maria Braja - od koleżanki Janiny z rodziną

+Stanisława Gierczak - od rodziny Kraśka

+Jan Reizer - od rodziny Ruszel

Dzisiaj jest

sobota,
06 marca 2021

(65. dzień roku)

Transmisja Mszy Świętej

                              Kościół Albigowa

Zegar

Jestem z wami.

Święta

Sobota, II Tydzień Wielkiego Postu
Rok B, I
Dzień Powszedni

Wyszukiwanie

Sonda

Czy modlisz się modlitwą różańcową?

sporadycznie

wcale

codziennie


Licznik

Liczba wyświetleń:
4729327